Los Angeles

Los Angeles to miasto paradoksu. To  miejsce które zrodziło showbiznes znajdują się tu takie ciekawe miejsca jak Hollywoodzka Aleja Gwiazd,  centrum handlowe i rozrywkowe Sunset Strip, znajdziesz tu również Griffith Park, największa miejska pustynia w USA.


Tożsamość mieszkańców zakorzeniona jest w  przemyśle filmowym ale nie tylko Los Angeles to miasto  w którym znajduje się najwięcej muzeuw na świecie, w tym J Paul GettyMuzeum w Getty Center, LosAngeles County Museum ofArt , Huntington Library, Art Collection . Nie brakuje tu też  ogrodów  botanicznych które zadowolą najbardziej wymagających wielbicieli przyrody.


Użytkownicy mogą doświadczyć niesamowitych wrażeń zwiedzając jeną z najsztarszych wytwórnii filmowych w wBurbank  . W Cemtrum Muzycznym wato odwiedzić Teatr Disneya ,jak w tętniącym  życiem sklepikach Grand Central, Zupełnie inaczej wyglądają takie części miasta jak SantaMonicai Malibu które stanowią właściwie odrębne miasta i gdzie wreszcie możesz oddać się spokojnie podziwiniu natury, chociaż nie do końca to właśnie tu bowiem odbywają się największe imprezy gwiazd, na których jedni rozpoczynają karierę inni kończą.

Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW